Samenstelling

De gemeenteraad in Berlaar bestaat uit 21 raadsleden, met inbegrip van de burgemeester en zes schepenen (waaronder de OCMW-voorzitter). De gemeentesecretaris staat de gemeenteraad bij.

De huidige gemeenteraad is samengesteld met raadsleden uit de volgende partijen:

  • CD&V (9 raadsleden)
  • N-VA (4 raadsleden)
  • SP.A (3 raadsleden)
  • GROEN (2 raadsleden)
  • SamBA (2 raadsleden)
  • Vlaams Belang (1 raadslid)

De meerderheid wordt gevormd door de coalitie CD&V - N-VA, de oppositie bestaat uit SP.A, GROEN!, SamBA en Vlaams Belang.

Hieronder vind je de contactgegevens van de raadsleden die niet in het schepencollege zetelen (alfabetische volgorde).

Dirk Aras (Vlaams Belang)
Smidstraat 173
2590 Berlaar
03 482 47 69
0477 41 44 55
dirk.aras@gemeenteberlaar.be

Koen Kerremans (Groen)
Molenlei 74
2590 Berlaar
03 482 38 31
koen.kerremans@gemeenteberlaar.be

Willy Beullens (CD&V)
Hertstraat 23
2590 Berlaar
0478 29 37 80
willy.beullens@gemeenteberlaar.be

Rudy Nuyens (SP.A)
Legrellestraat 56
2590 Berlaar
0495 26 38 00
rudy.nuyens@gemeenteberlaar.be

Liesbeth Ceulemans (SP.A)
Venushoek 65
2590 Berlaar
03 482 39 95
0498 83 12 69
liesbeth.ceulemans@gemeenteberlaar.be

John Steurs (SamBA)
Kegelstraat 7
2590 Berlaar
0476 56 00 46
john.steurs@gemeenteberlaar.be

Swa De Bakker (SamBA)
Stationsstraat 183
2590 Berlaar
0477 90 82 89
swa.debakker@gemeenteberlaar.be

Ronald Van Thienen (SP.A)
Welvaartstraat 55
2590 Berlaar
03 482 13 28
0472 43 90 80
ronald.vanthienen@gemeenteberlaar.be

Christophe De Backere (N-VA)
Heistsebaan 77/3
2590 Berlaar
0474 27 39 16
christophe.debackere@n-va.be

Artur Issaev (CD&V)
Stationsstraat 164 bus 2
2590 Berlaar
0495 84 29 58
arthur.issaev@gemeenteberlaar.be

Rita Deckers (CD&V)
Stationsstraat 66
2590 Berlaar
03 482 27 83
0472 88 11 75
rita.deckers@gemeenteberlaar.be

Silvain Vertommen (CD&V)
Zomerstraat 2
2590 Berlaar
03 482 22 56
0474 29 41 76
silvain.vertommen@gemeenteberlaar.be

Leen Janssens (Groen)
Schoolstraat 40
2590 Berlaar
03 482 44 36
leen.janssens@gemeenteberlaar.be

Maria Vervloet (N-VA)
Itegembaan 306
2590 Berlaar
015 24 64 81
0476 82 39 05
maria.vervloet@gemeenteberlaar.be

Verantwoordelijke dienst

Markt 1
2590
Berlaar
03 410 19 00
Gesloten
09:00 - 12:15
Alles weergeven